DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 15.07.2019 22:16:39 

R A N Č   B R E Z I N Y  ( P A V L O V C E )

Služby a iné aktivity
Ponúkame

 • Prenájom koní pre skúsených jazdcov
 • Jazdu na koni pre začiatočníkov
 • Vychádzky do prírody v sedle koňa
 • Westernový štýl jazdy
 • Viacdňové výlety na koni do prírody
 • Ustajnenie koní a žriebät s možnosťou pastvy a výbehu
 • Výcvik problémových koní
 • Korektúry kopýt
 • Pripúšťanie kobýl
 • Kurzy jazdeckého výcviku pre začiatočníkov
 • Skijoring - lyžovanie za koňom
 • Svadby a rôzne vystúpenia
 
Kurzy jazdenia Ustajnenie koní Dovolenka Víkendové pobyty Detský tábor Víkendové putovanie
Kurzy jazdenia Ustajnenie koní Dovolenka Víkendové pobyty Detský tábor Víkendové putovanie Skúšky zručnosti
Základy jazdy na koni
 
  
Základy jazdenia pre začiatočníkov, jazdy pre pokročilých ponúkame celoročne, počas letných prázdnin prevádzkujeme navyše rôzne akcie a zľavy. Jazdy sa vedú spôsobom prirodzeného jazdenia, prirodzenej komunikácie s koňom a neskôr sú adepti vedení podľa svojich požiadaviek, buď klasickým anglickým štýlom, alebo štýlom western. Vychádzky do prírody začiatočníci absolvujú vo western sedlách, ktoré sú bezpečnejšie, vďaka čomu môžu pohodlne vychutnať krásy prírody.
  Súkromné ustajnenie koní
 
  
U nás si môžete ustajniť svojho miláčika v priestranných boxoch, s možnosťou rozsiahlych výbehov a zelenej pastvy. Kvalita pastvy je podmienená pôdou, ktorá v tejto oblasti obsahuje dostatok vápnika, fosforu aj stopových prvkov. Táto lokalita je svojou polohou, pôdnym zložením a porastom vhodná pre pastevný odchov koní a žriebät. Seno je taktiež dorábané v tejto oblasti. O Vášho koňa bude kvalifikovane postarané. V cene za ustajnenie je krmná dávka, ustajnenie, pastva, korektúra kopýt. Možnosť dojednať základný výcvik, opohybovanie koňa alebo tréning koní.
Dovolenka v sedle
  
   
Ponúkame Vám pobyty, počas ktorých sa môžete presvedčiť, že najkrajší pohľad na svet je z chrbta koňa pri jazdeckej turistike. Môžete ďalej využiť možnosti turistiky a kúpania sa. Ponúkame zvlášť jazdy pre rodiny s deťmi . O program výučby jazdenia a Vašu bezpečnosť sa budú starať rančeri a sprievodcovia. Ich dlhoročné skúsenosti sú zárukou Vašej spokojnosti.
Víkendové putovanie v sedle

Pre tých, ktorí vedia jazdiť, sme pripravili jazdu v sedle po lesoch a dolinách Slánskych vrchov. Našimi najobľúbenejšími cieľmi výletov sú Zlatá Studňa, Tri chotáre, Semenný sad, Kapušanský hrad, Sigord, ... Spôsob trail ride sa osobne dohodne podľa Vašej náročnosti. Od jednoduchého putovania s voľným táborením v prírode a večerným posedením pri ohni na ranči, až po dokonale zabezpečené putovanie s nocľahmi v stanoch, večernými posedeniami v prírode a pod. Privítame aj vlastníkov koní, ktorí chcú nazbierať; skúsenosti v jazdeckej turistike s vlastným koníkom v skupine vedenej skúseným sprievodcom.

Pripúšťanie
 
Ponúkame pripúšťanie mladým atraktívnym žrebcom plemena quarter horse s výnimočnou vyrovnanou povahou, kvalitným exteriérom  a pôvodom po Genuine Doc, Doc Bar, Docs Solano, Skippa Lark, Impressive, Poco Tivio... Pripúšťa plemená kobýl  AQHA, APHA, A1/1. Možnosť ustajnenia pripúšťaných kobýl.  Pred príchodom kobyly a pripúšťaním vyžadujeme nasledovné vyšetrenia:  sérologické vyšetrenia na infekčnú anémiu koní IAE, infekčnú artretídu koní EVA, maleus a žrebčiu nákazu.

Ródeo
    
Naše dlhoročné skúsenosti v jazdení nás priviedli až na účasť na ródeách, kde sme dosiahli aj veľa pekných víťazstiev. Každý rok sa snažíme pripraviť nové kone, ktoré vkročia do arény... Sme dôkazom toho, že neamerické plemená koní nekončia vždy posledné.